KERAMICKÉ KULIČKY - CERABALL

Keramické kuličky jsou speciálním výrobkem pro tryskání a zpevňování povrchůK jeho výrobě dochází tavením při velmi vysokých teplotách.Tyto výrobky jsou extrémně tvrdé, houževnaté a odolné proti tříštění. Tyto vlastnosti tak zaručují vysokou kvalitu a rovnoměrnost jak čištění, tak zpevňování povrchů.

Keramické kuličky CERABALL® jsou vyráběny ve dvou kvalitách, jedna pro čištění povrchu, druhá pro jeho zpevňování. Pro optimální výsledek při dokončovacích operacích, zpevňování povrchu, odhrotování, čištění a odstraňování okují, jsou k dispozici různé velikosti kuliček. Tento výrobek lze aplikovat na kovové i nekovové díly.

 

Využití:

Odstraňování zbytků karbonu z forem pro výrobu skla a pneumatik, aniž by došlo k narušení povrchu nebo důležitých hran, odhrotování tenkých těsnících kroužků a manžet, zpevňování povrchu kovových a nekovových dílů, vč. leteckých vrtulí, turbín a podobně, zpevňování vnitřních i vnějších závitů, zpevňování vrstvy nástřiku plazmou, čištění, apretace a dokončování povrchu výrobků z nerezových ocelí pro potravinářský a farmaceutický průmysl, dokončování povrchu u implantátů a lékařských nástrojů.

Chemické složení a fyzikální data:

ZrO2 SiO2
65% ± 3% 30% ± 3%

Parametry:

Barva: bílá

Tvar zrna: kulatý

Tvrdost: 700 HV

Sypná hmotnost: 2,3 g / cm3

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.