Čerpací pistole Procarosa PREMIUM WB

 
 

Čerpací pistole Procarosa PREMIUM WB, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: je určena pro spolupráci s membránovými čerpadly a tlakovými nádržemi, určena pro lakování vodou ředitelných a tenčích základních laků, hmotnost 380 g. Minimální odběr 20 kusů v balení. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 10 527 Kč včetně DPH
8 700 Kč    
Kód produktu CPP002
Kategorie Čerpací pistole PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Čerpací pistole Procarosa PREMIUM WB, je určena pro spolupráci s membránovými čerpadly a tlakovými nádržemi. Určena pro lakování vodou ředitelných a tenčích základních laků. 

Mezi hlavní výhody patří, inovativní patentovaný sprejový systém s pre-atomizací má za následek velmi přesné a homogenní míchání barvy a vzduchu.

Čerpací pistole Procarosa PREMIUM WB,  je vybavená novým typem postřikovací jednotky, podporuje malíře při aplikaci kovových laků na velké plochy. Aplikovaný nátěr postrádá velmi obtížné zamezení pruhů, stínů a mraků. 

Další výhody:

  • potvrzená vysoká účinnost
  • nízká hmotnost 380 g
  • jednoduchá obsluha a hodně vysoká odolnost činí tento model pistole nenahraditelný v průmyslových aplikacích

 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Hmotnost[g] 380

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: