Čerpací pistole Procarosa PREMIUM WB

 

Čerpací pistole Procarosa PREMIUM WB, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: je určena pro spolupráci s membránovými čerpadly a tlakovými nádržemi, určena pro lakování vodou ředitelných a tenčích základních laků, hmotnost 380 g. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 29 282 Kč včetně DPH
24 200 Kč    
Kód produktu CPP002
Kategorie Čerpací pistole PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Čerpací pistole Procarosa PREMIUM WB, je určena pro spolupráci s membránovými čerpadly a tlakovými nádržemi. Určena pro lakování vodou ředitelných a tenčích základních laků. 

Mezi hlavní výhody patří, inovativní patentovaný sprejový systém s pre-atomizací má za následek velmi přesné a homogenní míchání barvy a vzduchu.

Čerpací pistole Procarosa PREMIUM WB,  je vybavená novým typem postřikovací jednotky, podporuje malíře při aplikaci kovových laků na velké plochy. Aplikovaný nátěr postrádá velmi obtížné zamezení pruhů, stínů a mraků. 

Další výhody:

  • potvrzená vysoká účinnost
  • nízká hmotnost 380 g
  • jednoduchá obsluha a hodně vysoká odolnost činí tento model pistole nenahraditelný v průmyslových aplikacích

 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Hmotnost[g] 380