Dílenská zásuvková skříň Procarosa PREMIUM DPO01B

 
 

Dílenská zásuvková skříň Procarosa PREMIUM DPO01B je profesionální skříňka s 6-ti zásuvkami. Díky této skříňce budete mít své nářadí a nástroje přehledně uložené.

Základní parametry: Rozměry skříňky jsou 1030 x 720 x 700 mm a hmotnost 110.7 Kg

Dostupnost Na externím skladě
Cena 17 725,29 Kč včetně DPH
14 649 Kč    
Kód produktu SPK003
Kategorie SKŘÍNĚ A SKŘÍNKY PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Profesionální dílenská zásuvková skříň Procarosa PREMIUM DPO01B se uplatní jako skříň na nářadí a nástroje především do výrobních prostor, autoservisů, opraven, zkušeben a laboratoří, jakož i do škol a výcvikových center. 

Vnitřní prostor zásuvek je možné pro lepší přehlednost vybavit plechovými nebo plastovými dělícími prvky. Korpus skříně je v horní části vybaven rámečkem s gumou pro uložení nástrojů. Zásuvky jsou vedeny masivními výsuvy s vysokou nosností.

Součástí skříňky je cylindrický zámek, dva klíče, 2000 kombinací a možnost dodání hlavního klíče. Zásuvková dílenská skříň je vybavena mechanismem blokace vysunutí více zásuvek najednou.

 

 

Počet zásuvek: 8
Nosnost korpusu [Kg] 300
Nosnost zásuvky [Kg] 80
Barevné provedení RAL 7035, RAL 5012
Rozměry [mm] 1030 x 720 x 700
Hmotnost [Kg] 110,7 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: