Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVBP 048 4,8mm

 
 

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVBP 048, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek.

Základní parametry: elektrická-vibrační, pro broušení a hrubování velkých plochých ploch, zdvih 4,8 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 18 755 Kč včetně DPH
15 500 Kč    
Kód produktu EBP005
Značka Procarosa
Kategorie Elektrické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVBP 048, je ideální pro hrubování a broušení velkých ploch.

Mezi hlavní výhody patří, že je vybavena multifunkčním elektronickým systémem, který disponuje následujícími funkcemi - regulace otáček, progresivní start, řízení točivého momentu.

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVBP 048, je také vybavena perforovačem papíru. 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

 

Zdvih [mm] 4,8
Výkon [ot/min] 3000 - 7000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: