Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 012 12mm

 
 

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 012, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: elektrická, vibračně-rotační, síťová bruska ruční série, zdvih 12 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 16 456 Kč včetně DPH
13 600 Kč    
Kód produktu EBP007
Značka Procarosa
Kategorie Elektrické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 12, je doporučená pro práci s brusivem 60 až 120 zrn, zajišťuje vysokou kapacitu sání. 

Mezi hlavní výhody patří, že tato bruska s velmi vysokým točivým momentem odstraňuje velké množství materiálu, zatímco její nízká hmotnost je velmi praktická a pohodlná ve srovnání s jinými planetovými brusky.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 12
Výkon [ot/min] 3000 - 7000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: