Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 05 5mm

 
 

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 05, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: elektrická, vibračně-rotační, vertikální bruska s integrovaným systémem odsávání prachu, zdvih 3 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 11 858 Kč včetně DPH
9 800 Kč    
Kód produktu EBP010
Značka Procarosa
Kategorie Elektrické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 05, je ruční vertikální bruska.

Mezi hlavní výhody patří, že má integrovaný systém odsávání prachu, který je určený pro přípravu a dokončovací práce.

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 05, má motor s výkonem 450 W a nový systém přenosu síly zaručuje konstantní moment otáčení při nízkých rychlostech a neustálý provoz na broušené ploše. Multifunkční elektronický obvod zajišťuje měkký start.  

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

 

Zdvih [mm] 5
Výkon [ot/min] 5000 - 10000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: