Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 09 9mm

 
 

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 09, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: elektrická, vibračně-rotační, síťová bruska ruční série, zdvih 9 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 16 093 Kč včetně DPH
13 300 Kč    
Kód produktu EBP008
Značka Procarosa
Kategorie Elektrické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 09, má silný a vysoký točivý moment. 

Mezi hlavní výhody patří, výkonný motor 9 mm orbitální a oscilační pohyb dělá tuto brusku dokonalým nástrojem pro rychlé odstranění materiálu z velkých ploch, který také zajišťuje dokonalou povrchovou úpravu a šetří čas.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 9
Výkon [ot/min] 3000 - 7000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: