Elektrická minibruska Procarosa PREMIUM EPDE 02 2mm

 
 

Elektrická minibruska Procarosa PREMIUM EPDE 02, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: elektrická-vibrační, základová deska a příruba, vyrobená z hliníku, vytváří pevný dvojitý rám a silnou konstrukci, která zajišťuje trvalé výkony na vysoké úrovni, zdvih 2 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 9 922 Kč včetně DPH
8 200 Kč    
Kód produktu EBP013
Značka Procarosa
Kategorie Elektrické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Elektrická minibruska Procarosa PREMIUM EPDE 02, má nový design a je revoluční.

Mezi hlavní výhody patří, že ve srovnání s dřívějšími modely má extrémně výkonný motor a vyšší výkon.

Elektrická minibruska Procarosa PREMIUM EPDE 02, nový studený motor poskytuje vysoké hodnoty točivého momentu s ventilátorem s vysokou pevností pro nucené chlazení. Krouticí moment je téměř nezastavitelný, a to i při velice těžkém zatížení. 

Další výhody:

  • základová deska a příruba, vyrobená z hliníku, vytváří pevný dvojitý rám a silnou konstrukci, která zaručuje trvalé výkony na vysoké úrovni

 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 2
Výkon [ot/min] 13000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: