Elektrické brusky PREMIUM

Elektrická bruska je nepostradatelná pro přípravu povrchu před lakováním. Procarosa nabízí velice široký sortiment elektrických brusek premium, proto si z naší nabídky vybere každý. Všechny naše elektrické brusky jsou zárukou kvality a profesionálně odvedené práce. Nabízíme elektrické minibrusky, dále potom vertikální brusky s integrovaným odsáváním prachu, vibračně-rotační síťové brusky, brusky s bezkartáčovým designem a planetové brusky. Výběr té správné brusky také záleží na tom, na jaký druh broušení ji potřebujete a zda chcete provádět hrubé práce na velké ploše, nebo drobnější dokončovací práce. Planetové elektrické brusky jsou určeny pro broušení velkých ploch při opravách autobusů, železničních vozů a jachet. Neposledním důležitým parametrem pro výběr je zdvih brusky. Mezi další produkty z naší nabídky, které Vás mohou zajímat jsou leštičky a brusné kotouče. Pokud si nebudete jisti s výběrem, obraťte se na náš zákaznický servis, kde Vám jsme plně k dispozici.

 banner_ikony_procarosa-r

 

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

 • elektricka-bruska-procarosa-premium-epob-05 Kód: EBP006
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EPOB 05, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: elektrická-vibrační, obdélníkový design, zdvih 5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  13 900 Kč
 • elektricka-bruska-procarosa-premium-evrp-012 Kód: EBP007
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 012, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: elektrická, vibračně-rotační, síťová bruska ruční série, zdvih 12 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  13 600 Kč
 • elektricka-bruska-procarosa-premium-evrp-03 Kód: EBP011
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 03, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: elektrická, vibračně-rotační, vertikální bruska s integrovaným systémem odsávání prachu, zdvih 3 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  9 800 Kč
 • elektricka-bruska-procarosa-premium-evrp-05 Kód: EBP010
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 05, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: elektrická, vibračně-rotační, vertikální bruska s integrovaným systémem odsávání prachu, zdvih 3 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  9 800 Kč
 • elektricka-bruska-procarosa-premium-evrp-06 Kód: EBP009
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 06, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: elektrická, vibračně-rotační, síťová bruska ruční série, zdvih 6 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  12 900 Kč
 • elektricka-bruska-procarosa-premium-evrp-09 Kód: EBP008
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Elektrická bruska Procarosa PREMIUM EVRP 09, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: elektrická, vibračně-rotační, síťová bruska ruční série, zdvih 9 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  13 300 Kč
 • elektricka-minibruska-procarosa-premium-epde-02 Kód: EBP013
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Elektrická minibruska Procarosa PREMIUM EPDE 02, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: elektrická-vibrační, základová deska a příruba, vyrobená z hliníku, vytváří pevný dvojitý rám a silnou konstrukci, která zajišťuje trvalé výkony na vysoké úrovni, zdvih 2 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  8 200 Kč

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem