Energeticky úsporný spotovací přístroj s dvojitým pulsem pro hliníkové díly Procarosa PROFI FYMIG-200L

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Energeticky úsporný spotovací přístroj s dvojitým pulsem pro hliníkové díly Procarosa PROFI FYMIG-200L, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: napětí 400/230V, váha 75 kg, pro hliníkové díly, energeticky úsporný. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 57 838 Kč včetně DPH
47 800 Kč    
Kód produktu SPC007
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Energeticky úsporný spotovací přístroj s dvojitým pulsem pro hliníkové díly Procarosa PROFI FYMIG-200L, invertorová pulzní a měkká spínací řídící technika umožňuje energeticky efektivní svařování díky rychlému zapalování. Mechanické vlastnosti materiálů jsou udržovány s menším svařovacím deformací a rozstřikem.  Díky tomu můžete rychle a snadno svářet karoserie s různými materiály a dosáhnout a dokonalého výkonu. Tam je také méně post svařování ošetření a méně sváření jiskry.

Napětí [V] 400 (3fáze) /230 (1fáze)
Příkon [kW] 8
Vstupní proud [A] 12
Maximální svařovací proud [A] 35-260
Rozměry [mm] 1060 x 500 x 1130
Hmotnost [Kg] 75

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: