Garážová měkká vložka Procarosa PREMIUM-G1

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Garážová měkká vložka Procarosa PREMIUM-G1, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je schopná manipulovat s extrémně vysokými zátěžemi vozidel a je odolná vůči oleji, mastnotám, nemrznoucímu prostředkům a mnoha jiným používaným chemikáliím. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 193,60 Kč včetně DPH
160 Kč
Kód produktu PPW001
Značka Procarosa
Kategorie Průmyslové podlahy PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Garážová měkká vložka Procarosa PREMIUM-G1, dlaždice jsou vyrobeny ze 100 % recyklovatelného materiálu, který je odolný vůči skvrnám, bez zápachu a má protiskluzový povrch. 

Mezi hlavní výhody patří, snadná instalace, jako je přilepení garážových obkladů a tím se vytvoří krásná a přizpůsobitelná podlaha garáže.

Garážová měkká vložka Procarosa PREMIUM-G1, diamantový vzor povrchu poskytuje vynikající protiskluzovou odolnost, snadno se čistí. Tyto dlaždice dají snadno propojit s našimi mřížkami.

Vybírat může z následující barev: žlutá, modrá, zelená, černá a šedá.

 

Materiál polypropylenový kopolymer
Rozměr dlaždice [cm] 40 x 40
Výška [cm] 1,8
Připojení zámkové
Válečková zátěž [t] 8
Rozsah teplot [°C] -30 až 120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: