Infračervená náhradní trubice pro Procarosa PREMIUM 4000FDS

 
 

Infračervená náhradní trubice pro Procarosa PREMIUM 4000FDS, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: pro model 4000FDS, rozměr 37 cm  Detailní informace naleznete níže.

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

Dostupnost Na externím skladě
Cena 4 719 Kč včetně DPH
3 900 Kč
Kód produktu ITP003
Značka Procarosa
Kategorie Náhradní trubice
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Infračervená náhradní trubice pro Procarosa PREMIUM 4000FDS, o rozměrech 37 cm.

Mezi hlavní výhody patří, že vysoce kvalitní křemíkové zářiče vyzařují krátké infračervené vlny. Díky těmto krátkým vlnám nedochází k ohřevu vzduchu a okolí sušeného předmětu. Jakmile se záření dostane ke kovu, uvolní se teplo, a to způsobí vytvrzení materiálu. 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

tapeta_infrazářiče_procarosa_profi

 

Rozměry [cm] 37

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.