Jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem Procarosa FFP1

 
 

Základní parametry: jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem pro ochranu dýchacího systému proti prachu, částicovým aerosolům a kapalinovým aerosolům. Určeno především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu. Minimální počet kusů pro samostatnou objednávku tohoto zboží je 20. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 108,90 Kč včetně DPH
90 Kč    
Kód produktu 1119
Značka Procarosa
Kategorie Respirátory, masky
 

Jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem Procarosa FFP1, je určena pro ochranu dýchacího systému proti prachu, částicovým aerosolům a kapalinovým aerosolům FFP1 až 4 x NDS. Je určena především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu.

Cena je uvedena za jeden kus, minimální odběr zboží v balení je 20 ks.

Slouží na ochranu proti následujícímu: netoxický prach, zemědělský průmysl, těžba uhlí a lignitu, žulové lomy, zpracování cementu, dřeva. Proti prachu jako uhličitan vápenatý, grafit, sádra, křída, cement, mramor, oxid zinečnatý, pyl, celulóza, síra, bavlna, kovové piliny, prachu z čištění kovů a odlévání oceli, výrobu hnojiv, surovin pro sklářský a keramický průmysl a pro gumárenský průmysl, výrobu mouky a krmiv.

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: