Jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem Procarosa FFP2

 
 

Základní parametry: jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem pro ochranu dýchacího systému proti prachu, částicovým aerosolům a kapalinovým aerosolům. Určeno především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu. Minimální počet kusů pro samostatnou objednávku tohoto zboží je 20. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 127,05 Kč včetně DPH
105 Kč    
Kód produktu 1122
Značka Procarosa
Kategorie Respirátory, masky
 

Jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem Procarosa FFP2, je určena pro ochranu dýchacího systému proti prachu, částicovým aerosolům a kapalinovým aerosolům FFP2 až 10 x NDS. Je určena především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu.

Cena je uvedena za jeden kus, minimální odběr zboží v balení je 20 ks.

Slouží na ochranu proti následujícímu: středně toxické pevné částice, zpracování minerálních surovin, obsahující v průměru více než 50% volného oxidu křemičitého, prach z azbestu, mědi, bária, titanu, vanadu, chrómu, manganu, prachu z tvrdého dřeva, prach s obsahem volného oxidu křemičitého nad 10%, zpracování hliníku a všech jeho slitin, práškové lakování, těžební průmysl, stejně jako chemický, tavící a lodní průmysl, elektrické svařování, tavení a lití kovů (kromě zinku a olova), získávání a zpracování kovových rud (měděná ruda, zinek, olovo a železná ruda), výroba krmiv a farmaceutických výrobků.

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: