Jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem Procarosa FFP3

Neohodnoceno
 

Základní parametry: jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem pro ochranu dýchacího systému proti prachu, částicovým aerosolům a kapalinovým aerosolům. Určeno především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu. Minimální počet kusů pro samostatnou objednávku tohoto zboží je 10. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 266,20 Kč včetně DPH
220 Kč    
Kód produktu 1125
Značka Procarosa
Kategorie Respirátory, masky
 

Jednorázová prachová maska s jedním výdechovým ventilem Procarosa FFP3, slouží pro ochranu dýchacího systému proti prachu, aerosolům a kapalným aerosolům pro FFP3 do 25 x NDS. Určeno především pro práci v podmínkách velmi vysoké fyzické zátěže a vysoké úrovně prachu. 

Cena je uvedena za jeden kus, minimální odběr zboží v balení je 10 ks.

Slouží na ochranu proti následujícímu: práce ve slévárně, zpracování kovů, práce v uhelných dolech, farmaceutická výroba a tesařské práce, práce v dopravě, stavebnictví, svařování a pájení, při výrobě baterií a v chemickém průmyslu.

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: