Krátkovlnný infrazářič pro sušení laků Procarosa PREMIUM 4000FDS

 
 

Krátkovlnný infrazářič pro sušení laků Procarosa PREMIUM 4000FDS, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: kapacita vytápění je 4 x 1000 W, vysoce kvalitní reflektory a křemíkové zářiče vyzařující krátké infračervené vlny. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na externím skladě
Cena 66 429 Kč včetně DPH
54 900 Kč    
Kód produktu IZP002
Značka Procarosa
Kategorie INFRAZÁŘIČE PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Krátkovlnný infrazářič pro sušení laků Procarosa PREMIUM 4000FDS, je vybaven vysoce kvalitními reflektory a křemíkovými zářičemi vyzařujícími krátké, infračervené vlny. Díky těmto krátkým vlnám dochází k pronikání infračerveného záření do jádra materiálu, díky díky tomu nedochází k ohřevu vzduchu kolem lampy a sušeného předmětu. 

Mezi hlavní výhody patří, že je rychlost vysychání velice vysoká, a to zajišťuje tvrzení od vnitřních vrstev aplikovaného materiálu. 

Krátkovlnný infrazářič pro sušení laků Procarosa PREMIUM 4000FDS, má zajištěnou regulaci a velký rozsah nastavení, proto je možné vysoušet jakýkoli povrch karoserie. 

Další výhody:

  • radiátory umožňující rychlé a cenově výhodné vytápění plničů, vrchních materiálů a základů
  • modul topení můžete umístit jak vertikálně, tak horizontálně
  • napájení a čas jsou řízeny tlačítky

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

tapeta_infrazářiče_procarosa_profi

 

Napětí [V] 220 (1-fázové)
Kapacita vytápění [W] 4 x 1000
Časovač [min] 1 - 99
Plocha sušení [mm] 1200 x 1000
Nastavitelný výkon topení [%] 35 - 100
Teplota °C 35 - 80
Výška [mm] 2100
Žárovka 37 cm (1000W)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: