Krátkovlnný infrazářič pro sušení laků Procarosa PREMIUM 6600FDS

 
 

Krátkovlnný infrazářič pro sušení laků Procarosa PREMIUM 6600FDS, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: kapacita vytápění je 6 x 1100 W, modul topení může být umístěn vodorovně nebo svisle. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na externím skladě
Cena 90 145 Kč včetně DPH
74 500 Kč    
Kód produktu IZP001
Značka Procarosa
Kategorie INFRAZÁŘIČE PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Krátkovlnný infrazářič pro sušení laků Procarosa PREMIUM 6600FDS, má nezávislé segmenty s jednotlivými vlákny a kapacitu vytápění 6 x 1100 W.

Mezi hlavní výhody patří, že díky teleskopickému rameni je možné sušit většinu povrchů vozidel. Modul topení lze umístit svisle nebo vodorovně. Lze nastavit úhel jednoho segmentu, tak aby sušil současně např. kapotu i blatník. 

Krátkovlnný infrazářič pro sušení laků Procarosa PREMIUM 6600FDS, modul topení lze umístit svisle nebo vodorovně. Lze nastavit úhel jednoho segmentu, tak aby sušil současně např. kapotu i blatník. 

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

tapeta_infrazářiče_procarosa_profi

 

Napětí [V] 400 (2-fázové)
Kapacita vytápění [W] 6 x 1100
Časovač [min] 1 - 99
Plocha sušení [mm] 1800 x 1000
Nastavitelný výkon topení [%] 35 - 100
Teplota °C 35 - 80
Výška [mm] 1900
Žárovka 53 cm (1100 W)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: