Leštící sada Procarosa PREMIUM LS 15

 
  • 1 z 4
 

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS 15, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: druhá generace profesionálních leštících elektrických vibračně-rotačních leštiček, zdvih 15 mm, výkon 500 W, hmotnost 2,2 kg. Detailní informace nalezete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 26 983 Kč včetně DPH
22 300 Kč    
Kód produktu LSP016
Značka Procarosa
Kategorie Leštící sady PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS 15, je druhá generace profesionálních leštících elektrických vibračně-rotačních sérií. Má velice dobré využití během leštění všech povrchů, odstraňuje vměstky a hologramy.

Mezi hlavní výhody patří,  rotující pohyb v kombinaci s orbitálním pohybem umožňuje efektivní broušení a vyhlazení laku v jednom kroku.

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS 15, nová zlepšení umožňují efektivnější provoz dokonce o 30% ve srovnání s první generací. Nová verze eliminuje vedlejší účinky během komprese, což umožňuje rychlejší a efektivnější úpravu nátěru. Kromě toho zlepšený design, lepší vyvážení nástroje a snížení hladiny hluku a vibrací výrazně zvýšily komfort.

 

Další výhody:

  • 30% úspora času při leštění
  • výkonnější motor, vyšší obrat a vyšší točivý moment 
  • měkké spouštění a regulace rychlosti
  • elektronický modul řízení rychlosti,
  • žádné hologramy a lepší povrch leštěného materiálu
  • pomalejší zahřívání leštěného povrchu než standardní leštění rotací,
  • nižší spotřebu energie a snížení hladiny hluku
  • zlepšená ergonomie, vylepšená rovnováha a snížené vibrační stroje
  • Konstrukce nástroje z gumových součástí a chrání leštěný povrchy před možnými poškrábáním

 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu. orlik

Zdvih [mm] 15
Rychlost otáčení [ot./min] 2500-5300
Pracovní disk [mm] 125
Maximální velikost padu [mm] 150
Výkon [W] 500
Hmotnost [Kg] 2,2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: