Leštící sada Procarosa PREMIUM LS 21

 
  • 1 z 4
 

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS 21,  patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry:  druhá generace profesionálních leštičů, elektrické, vibračně-rotační, zdvih 21 mm, výkon 500 W, hmotnost 2,25 kg. Detailní informace naleznete níže

Dostupnost Na dotaz
Cena 28 072 Kč včetně DPH
23 200 Kč    
Kód produktu LSP007
Značka Procarosa
Kategorie Leštící sady PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS 21, je druhá generace profesionálních leštičů z elektrických vibračně-rotačních sérií s optimálním zdvihem 21 mm, který se uplatní při leštění všech ploch, odstraňuje hologramy. 

Mezi hlavní výhody patří, rotující pohyb v kombinaci s orbitálním pohybem pro efektivní broušení a vyhlazování barvy v jednom kroku.

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS 21, četná zlepšení od minulého modelu umožňují efektivnější provoz, a to dokonce až o 30% ve srovnání s první generací. Nová verze eliminuje vedlejší projevy nástroje uvolněného během komprese, což umožňuje rychlejší a efektivnější úpravu nátěru. Dále také nová verze obsahuje zlepšený design, lepší vyvážení nástroje a snížené hladiny hluku a vibrací výrazně zvýšily komfort.

Další výhody:

 

  • 30% úspora času při leštění
  • výkonnější motor, vyšší obrat a vyšší točivý moment 
  • měkké spouštění a regulace rychlosti
  • elektronický modul řízení rychlosti
  • žádné hologramy a lepší povrch leštěného materiálu
  • pomalejší zahřívání leštěného povrchu než při standardní leštění rotací
  • nižší spotřebu energie a snížení hladiny hluku
  • zlepšená ergonomie, vylepšená rovnováha a snížené vibrační stroje

 

Balení obsahuje: vibrační rotační leštička Rupes LHR 15 Mark II, 1x leštící houba FINE - žlutá - 130/150mm suchý zip, 1x leštící houba MEDIUM - zelená - 130/150mm suchý zip, 1x leštící houba COARSE - modrá - 130/150mm suchý zip, 1x leštící houba ULTRA FINE - White - 130/150 mm suchý zip, 1x leštící pasta QUARZ MEDIUM 250ml, 1x leštící pasta KERAMIK FINE - 250ml, 1x leštící pasta ZEPHIR COARSE - 250ml, 1x leštící pasta DIAMOND ULTRA FINE - 250ml, 4x tkaniny z mikrovláken; 40 cm x 40 cm, 1x nástroje na leštění vaků, 1x leštící zástěru, 1x leštící pasta - hrubá 1kg.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 21
Rychlost otáčení [ot./min] 2500-4700
Pracovní disk [mm] 150
Maximální velikost padu [mm] 180
Výkon [W] 500
Hmotnost [Kg] 2,25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: