Leštící sada Procarosa PREMIUM LS II

 
  • 1 z 4
 

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS II,  patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: je nová generace profesionálního zařízení 3 v 1, které lze použít k leštění, broušení a čištění těžko přístupných míst na těle vozidla, zdvih 0, 3, 12 mm, výdrž baterie 30 min, hmotnost 0,47 kg. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 31 823 Kč včetně DPH
26 300 Kč    
Kód produktu LSP020
Značka Procarosa
Kategorie Leštící sady PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS II, je nová generace profesionálního zařízení 3 v 1, které lze použít k leštění, broušení a čištění těžko přístupných míst na těle vozidla.

Mezi hlavní výhody patří, že každá deska je ve dvou velikostech a umožňuje skvělou všestrannost práce, pokud jde o leštění, čištění nebo broušení. Proměnná rychlost (5 stupňů) od 2000 do 5000 ot / min.

Leštící sada Procarosa PREMIUM LS II, jemný start poskytuje vysokou přesnost a kvalitu práce. Leštička může být napájena z baterií nebo připojena k síti. Obsahuje dvě baterie, které umožňují nepřetržitý provoz, protože baterie se nabíjí 20 min a vydří 30 min nepřetržitého provozu.

Další výhody:

  • malý praktický nástroj, který umožňuje 3v1 leštění, čistění a leštění těžko přístupných míst na těle
  • schopnost pracovat s rotačním pohybem a rotací vibrací (Dual Action) v krocích po 3 mm a 12 mm
  • možnost práce na baterie nebo připojení k síti
  • měkký start a regulace otáček od 2000 do 5000 ot/min
  • bohatá sada příslušenství pro broušení, čištění a leštění (houby, kartáče)

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 0, 3, 12
Rychlost otáčení [ot./min] 2000-5000
Pracovní disk [mm] 34/50
Maximální velikost padu [mm] 70
Výdrž baterie [min] 30
Doba nabíjení baterie [min] 20
Hmotnost [Kg] 0,47

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: