Leštící sada Procarosa PROFI LS 15

 
  • 1 z 4
 

Leštící sada Procarosa PROFI LS 15,  patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry:  elektrická, vibračně-rotační, zdvih 15 mm, výkon 500 W, hmotnost 2,2 kg. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 22 869 Kč včetně DPH
18 900 Kč    
Kód produktu LSP010
Značka Procarosa
Kategorie Leštící sady PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Leštící sada Procarosa PROFI LS 15, je druhá generace profesionálních leštících, elektrických, vibračně-rotačních sérií Procarosa s optimálním zdvihem 15 mm, který se uplatní při leštění všech povrchů, odstraňuje hologramy. 

Mezi hlavní výhody patří, rotující pohyb v kombinaci s orbitálním pohybem umožňuje efektivní broušení a vyhlazení laku v jednom kroku.

Leštící sada Procarosa PROFI LS 15, četná zlepšení od minulého modelu umožňují efektivnější provoz, a to dokonce až o 30% ve srovnání s první generací. Nová verze eliminuje vedlejší projevy nástroje uvolněného během komprese, což umožňuje rychlejší a efektivnější úpravu nátěru. Dále také nová verze obsahuje zlepšený design, lepší vyvážení nástroje a snížené hladiny hluku a vibrací výrazně zvýšily komfort.

Další výhody:

  • 30% úspora času při leštění
  • výkonnější motor, vyšší obrat a vyšší točivý moment
  • měkké spouštění a regulace rychlosti
  • elektronický modul řízení rychlosti
  • žádné hologramy a lepší vyleštění
  • pomalejší zahřívání leštěného povrchu než standardní leštění 
  • nižší spotřeba energie a snížená hladina hluku
  • zlepšená ergonomie, vylepšená rovnováha a snížené vibrační stroje

 

Balení obsahuje: vibrační rotační leštičku Procarosa PROFI LS 15, 1x leštící houbu FINE - žlutá - 130/150mm suchý zip, 1x leštící houbu MEDIUM - zelená - 130/150mm suchý zip, 1x leštící pastu MEDIUM 250ml, 1x leštící pastu FINE - 250ml, 4x tkaniny z mikrovlákna.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 15
Rychlost otáčení [ot./min] 2500-5300
Výkon [W] 500
Pracovní disk [mm] 125
Maximální velikost padu [mm] 150
Hmotnost [Kg] 2,2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: