Leštící sada Procarosa PROFI LS 21

 
  • 1 z 4
 

Leštící sada Procarosa PROFI LS 21,  patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: druhá generace profesionálních leštičů z elektrických, vibračně-rotačních sérií, zdvih 21 mm, výkon 500 W, hmotnost 2, 25 kg. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 23 595 Kč včetně DPH
19 500 Kč    
Kód produktu LSP013
Značka Procarosa
Kategorie Leštící sady PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Leštící sada Procarosa PROFI LS 21, je druhá generace profesionálních leštičů z elektrických vibračně-rotačních sérií s optimálním zdvihem 21 mm, který se uplatní při leštění všech ploch, odstraňuje hologramy. 

Mezi hlavní výhody patří, rotující pohyb v kombinaci s orbitálním pohybem pro efektivní broušení a vyhlazování barvy v jednom kroku.

Leštící sada Procarosa PROFI LS 21, četná zlepšení od minulého modelu umožňují efektivnější provoz, a to dokonce až o 30% ve srovnání s první generací. Nová verze eliminuje vedlejší projevy nástroje uvolněného během komprese, což umožňuje rychlejší a efektivnější úpravu nátěru. Dále také nová verze obsahuje zlepšený design, lepší vyvážení nástroje a snížené hladiny hluku a vibrací výrazně zvýšily komfort.

Další výhody:

  • 30% úspora času při leštění
  • výkonnější motor, vyšší obrat a vyšší točivý moment
  • měkké spouštění a regulace rychlosti
  • elektronický modul řízení rychlosti
  • žádné hologramy a lepší vyleštění
  • pomalejší zahřívání leštěného povrchu než standardní leštění 
  • nižší spotřeba energie a snížená hladina hluku
  • zlepšená ergonomie, vylepšená rovnováha a snížené vibrační stroje

 

Balení obsahuje vibrační rotační leštičku Procarosa PROFI LS 21, 1x leštící houbu FINE - žlutá - 150/180mm suchý zip, 1x leštící houbu MEDIUM - zelená - 150/180mm suchý zip, 1x leštící pastu MEDIUM 250ml, 1x leštící pastu FINE - 250ml, 4x tkaniny z mikrovlákna, 1x leštící pasta - hrubá 1kg.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

 

Zdvih [mm] 21
Rychlost otáčení [ot./min] 2500-4700
Pracovní disk [mm] 150
Maximální velikost padu [mm] 180
Hmotnost [Kg] 2,25
Výkon [W] 500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: