Leštící sady PROFI

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

banner_ikony_procarosa-r

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • lestici-sada-procarosa-profi-ls-15 Kód: LSP010
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Leštící sada Procarosa PROFI LS 15,  patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry:  elektrická, vibračně-rotační, zdvih 15 mm, výkon 500 W, hmotnost 2,2 kg. Detailní informace naleznete níže.

  18 900 Kč
 • lestici-sada-procarosa-profi-ls-150 Kód: LSP011
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Leštící sada Procarosa PROFI LS 150, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: orbitální leštička určená k odstranění poškrábání, hologramů a inkluzí, zdvih 15 mm, výkon 500 W,  hmotnost 2,6 kg. Detailní informace naleznete níže. 

  13 900 Kč
 • lestici-sada-procarosa-profi-ls-180 Kód: LSP012
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Leštící sada Procarosa PROFI LS 180, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: tahačový, orbitální leštič určený k odstraňování poškrábání, hologramů a inkluzí, zdvih 21 mm,výkon 500 W,  hmotnost 2,6 kg. Detailní informace naleznete níže.

  14 500 Kč
 • lestici-sada-procarosa-profi-ls-21 Kód: LSP013
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Leštící sada Procarosa PROFI LS 21,  patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: druhá generace profesionálních leštičů z elektrických, vibračně-rotačních sérií, zdvih 21 mm, výkon 500 W, hmotnost 2, 25 kg. Detailní informace naleznete níže. 

  19 500 Kč
 • lestici-sada-procarosa-profi-ls-i Kód: LSP014
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Leštící sada Procarosa PROFI LS I,  patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry:  nová generace profesionálního zařízení 3v1, které lze použít k leštění, broušení a čištění těžko přístupných míst na těle vozidla, zdvih 0, 3, 12 mm, výdrž baterie 30 mm, hmotnost 0,47 kg. Detailní informace naleznete níže.

  24 800 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem