Leštička Procarosa PREMIUM LP 150

 
 

Leštička Procarosa PREMIUM LP 150, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: lehká a praktická leštička, minimalizuje přehřátí a poškození leštěného povrchu, zdvih 10 mm, spotřeba vzduchu 420 l/min.. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 15 609 Kč včetně DPH
12 900 Kč    
Kód produktu LPP005
Značka Procarosa
Kategorie Leštičky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Leštička Procarosa PREMIUM LP 150, je velmi lehká a praktická vzduchová leštička s 10 mm zdvihem, která významně minimalizuje přehřátí a poškození leštěného povrchu, které může následovat v důsledku rotačního leštidla. 

Mezi hlavní výhody patří, že díky 10 mm zdvihu odstraňuje škrábance a hologramy, které zaručují dokonalou povrchovou úpravu, zejména na tmavých površích, v porovnání s tradičním leštěním. 

Další výhody:

  • 10 mm zdvih
  • nastavení rychlosti
  • pracuje se 150 mm houbami
  • dvojitá rukojeť
  • velmi lehká a praktická
  • 125 mm leštící kotouč na suchý zip
  • leštička pracuje s hroty na suchý zip

 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 10
Rychlost otáčení [ot./min] 0-10000
Spotřeba vzduchu [l/min] 420

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: