Leštička Procarosa PROFI LP 180E

 
  • 1 z 3
 

Leštička Procarosa PROFI LP 180E,  patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: vysoký výkon umožňuje provoz při nízké rychlosti s vysokým kroutícím momentem, výkon 1300 W, hmotnost 2,8 kg. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 3 267 Kč včetně DPH
2 700 Kč    
Kód produktu LPP010
Značka Procarosa
Kategorie Leštičky PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Leštička Procarosa PROFI LP 180E, s vysokým výkonem umožňuje provoz při nízké rychlosti s vysokým kroutícím momentem.

Mezi hlavní výhody patří, že má multifunkční elektronický obvod, který poskytuje jemný start a kontrolu rychlosti. 

Leštička Procarosa PROFI LP 180E, praktický spínač a poloha regulátoru otáček dělají tuto leštičku velmi užitečným nástrojem pro práci na svislých a vodorovných rovinách. 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Rychlost otáčení[ot./min] 600-300
Výkon [W] 1300
Hmotnost [Kg] 2,8
Možná velikost disku[mm] 150-180

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: