Leštička Procarosa PREMIUM LP 16

 
  • 1 z 3
 

Leštička Procarosa PREMIUM LP 16, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry:  dvojité mechanické snížení umožňuje práci s nízkou rychlostí a vysokým točivým momentem, výkon 900 W, rychlost otáčení 700-1700 ot/min. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 16 577 Kč včetně DPH
13 700 Kč    
Kód produktu LPP003
Značka Procarosa
Kategorie Leštičky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Leštička Procarosa PREMIUM LP 16, dvojité mechanické snížení umožňuje práci s nízkou rychlostí a vysokým točivým momentem. 

Mezi hlavní výhody patří, že je vybavena multifunkčním elektronickým systémem zajišťujícím postupné spouštění, nastavení otáček s řízením točivého momentu a elektronickým přetížením.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Rychlost otáčení[ot./min] 700-1700
Výkon [W] 900

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: