Leštička Procarosa PREMIUM LP 18

 
  • 1 z 4
 

Leštička Procarosa PREMIUM LP 18,  patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: lehký a velmi praktický lešticí stroj, výkon 1100 W, rychlost otáčení 700-1850 ot/min. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 14 399 Kč včetně DPH
11 900 Kč    
Kód produktu LPP008
Značka Procarosa
Kategorie Leštičky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Leštička Procarosa PREMIUM LP 18, je lehký a velmi praktický lešticí stroj, který dokonale doplňuje řadu leštiček.

Mezi hlavní výhody patří, dvojité mechanické snížení a vysoký výkon motoru umožňuje pracovat s nízkou rychlostí s vysokým točivým momentem. 

Leštička Procarosa PREMIUM LP 18, je vybavena multifunkčním elektronickým systémem, který zajišťuje hladké spuštění a řízení otáček. 

Další výhody:

  • pohodlně umístěný přepínač a regulátor otáček spolu s nízkou hmotností stroje
  • pro práci na svislých a vodorovných plochách

 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Rychlost otáčení[ot./min] 700-1850
Výkon [W] 1100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: