Leštička Procarosa PREMIUM LP 21II

 
  • 1 z 4
 

Leštička Procarosa PREMIUM LP 21II, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: je druhá generace profesionálních leštičů s elektrickým vibračně-rotátorem, zdvih 21 mm, výkon 500 W, hmotnost 2,25 kg. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 22 264 Kč včetně DPH
18 400 Kč    
Kód produktu LPP001
Značka Procarosa
Kategorie Leštičky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Leštička Procarosa PREMIUM LP 21II, je druhá generace profesionálních leštičů s elektrickým vibračně-rotátorem s optimálním zdvihem 21 mm, který je účinný při leštění všech ploch, odstraňuje inkluze a hologramy. 

Mezi hlavní výhody patří, rotující pohyb v kombinaci s orbitálním pohybem pro efektivní leštění a vyhlazování barvy v jednom kroku.

Leštička Procarosa PREMIUM LP 21II, zlepšení modelu umožňují efektivnější provoz dokonce o 30% ve srovnání s první generací. Nová verze eliminuje účinek stroje uvolněného během komprese, což umožňuje rychlejší a efektivnější úpravu nátěru. Kromě toho zlepšený design, lepší vyvážení strojů a snížené hladiny hluku a vibrací výrazně zvýšily komfort.

Další výhody:

  • 30% úspora času při leštění
  • výkonnější motor, vyšší obrat a vyšší točivý moment 
  • měkké spouštění a regulace rychlosti
  • elektronický modul řízení rychlosti
  • žádné hologramy a lepší povrch leštěný povrch
  • pomalejší zahřívání leštěného povrchu než standardní leštící rotace
  • nižší spotřebu energie a snížení hladiny hluku
  • zlepšená ergonomie, vylepšená rovnováha a snížené vibrace

 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 21
Rychlost otáčení[ot./min] 2500 až 4700
Výkon [W] 500
Délka kabelu [m] 3,7
Maximální velikost padu[mm] 180
Hmotnost [Kg] 2,25

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: