Mobilní pískovačka Procarosa PREMIUM XTREME 40SODA

 
 • 1 z 4
 

Mobilní pískovačka Procarosa PREMIUM Xtreme 40SODA patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: objem 40 nádoby litrů, délka hadice 10 m, hmotnost 93 kg, pro tryskání sodou. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na externím skladě
Cena 99 099 Kč včetně DPH
81 900 Kč    
Kód produktu MPB006
Značka Procarosa
Kategorie Mobilní pískovačky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Mobilní pískovačka Procarosa PREMIUM XTREME 40SODA, je mimořádně účinná pískovačka, speciálně navržená a zkonstruovaná pro tryskání sodou či balotinou. Může být ale použita i na jiné, hrubší tryskací materiály. Tato pískovačka je oblíbená zejména pro restaurátorské práce, ale i pro běžné pískování. Pískovačka XTREME je zkonstruována tak, aby uživateli nabídla nejvyšší možnou úroveň efektivnosti i v těch nejnáročnějších podmínkách v kombinaci se snadnou obsluhou a údržbou. Jedná se o jednu z nejkvalitnějších a nejlepších pískovaček tohoto typu na trhu vůbec.

Mezi hlavní výhody patří, konkávní víko pro snadné plnění, které je utěsněné automatickým ventilem a kuželové dno zajišťuje dokonalý přísun abraziva do dávkovacího ventilu.

Mobilní pískovačka Procarosa PREMIUM XTREME 40SODA, a její oblast využití je následující: odstranění staré barvy v oblasti restaurování historických vozů bez poškození základního materiálu, obecné restaurátorské práce, odstraňování graffiti, čištění nerezové oceli, hliníku, keramiky, skla, odstraňování mastnoty, oxidace, karbonu, čištění kompozitních materiálů a v neposlední řadě čištění v leteckém průmyslu.

 Další výhody: 

 • kontrolní otvor, který umožňuje snadnou kontrolu a údržbu
 • corsa II - ventil pro dávkování velice jemného abraziva, což zajišťuje jeho minimální spotřebu
 • kompaktní systém dálkového ovládání s tlumičem, který dává obsluze plnou kontrolu při práci s tryskacím kotlem při zachování
 • bezpečnosti práce.
 • odlučovač vlhkosti (vody) na vstupu přívodu stlačeného vzduchu do kotle, aby nedocházelo k zvlhnutí tryskacího média.
 • velice jemný regulátor pracovního tlaku, který umožňuje naprosto přesné nastavení tlaku při tryskání.
 • manometr umožňující kontrolu tlaku
 • zařízení je osazeno rychlospojkami
 • kulové ventily z nerezové oceli
 • pneumatický vibrátor, který zajišťuje konstantní průtok abraziva
 • vzduchový ventil pro zvýšení bezpečnosti
 • velice robustní podvozek a kola
 • CE certifikace

 

Balení obsahuje: kompletní tryskací zařízení vč.: 10 m dlouhá tryskací hadice, bór – karbidová tryska Ø 6 mm, 10 m dlouhá hadice pro přívod vzduchu, osazená rychlospojkami, pneumatický dálkový ovladač vč. nouzového stop-vypínače.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8.

 
Kapacita zásobníku [l] 40
Průměr nádoby [mm] 320
Výška [mm] 950
Potrubí 1"
Tryska - průměr [mm] 6
Tryskací hadice [m] 10
Hmotnost [kg] 93

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: