Mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M1

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M1, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: rozměry dlaždice 40 x 40 cm, je navržena tak, aby odolávala nejdrsnějšímu zacházení v garáži a umožňovala správné odvodnění mezi dlaždicemi při práci v mokrém prostředí. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 145,20 Kč včetně DPH
120 Kč
Kód produktu PPW002
Značka Procarosa
Kategorie Průmyslové podlahy PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M1, spojení dlaždic je prostřednictvím neviditelného zámku a záleží pouze na Vás jak si ji sestavíte.

Mezi hlavní výhody patří to, že jsou dlaždice vyrobeny ze 100 % recyklovatelného materiálu, který je odolný vůči skvrnám, bez zápachu a má protiskluzový povrch. Je odolná vůči oleji, mastnotě, nemrznoucím kapalinám a mnoho jiným používaným chemikáliím. 

Mřížková dlaždice Procarosa PREMIUM-M1 a mezi její doporučené příslušenství patří šikmá nájezdová rampa pro bezpečnost a rohový panel, je možné měnit každou dlaždici zvlášť. 

Vybírat může z následující barev: žlutá, modrá, zelená, červená, černá, šedá a bílá. 

Materiál Polypropylenový kopolymer
Rozměr dlaždice [cm] 40 x 40
Výška [cm] 1,8
Celková hmotnost [g] 550
Připojení zámkové
Válečková zátěž [t] 8
Rozsah teplot [°C] -30 až 120

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: