Multifunkční odporový spotovací přístroj s pistolí typu X Procarosa PROFI FY-9900X

 
 

Multifunkční odporový spotovací přístroj, je velice revoluční ve srovnání s ostatními v průmyslu. Díky pokrokové a inovativní technologii je provozní napětí automaticky kompenzováno.

  • Příkon: 30 kW
  • Vstupní proud: 60 A
  • Hmotnost: 153 kg
Dostupnost Na dotaz
Cena 64 372 Kč včetně DPH
53 200 Kč    
Kód produktu SPC006
Značka Procarosa
Kategorie PROFI
 

Multifunkční odporový spotovací přístroj s pistolí typu X Procarosa PROFI FY-9900X, je velice revoluční ve srovnání s ostatními v průmyslu. Díky pokrokové a inovativní technologii je provozní napětí automaticky kompenzováno. Když je svářečka připojena k napájecímu zdroji 380V, obvod kompenzace provozního napětí v systému kompenzuje změny hlavního napájecího napětí a zajišťuje konstantní měrnou úroveň pro dosažení vysokého výkonu.

Velký digitální grafický barevný LDC monitor je snadno čitelný. Jedinečně navržené podpěrné rameno umožňuje flexibilní pohyb s rotací 360°. Bezproblémové řízení proudu zajišťuje stabilitu v různých podmínkách svařování. Je vybaven integrovaným obvodem pro efektivní a přesné odečty. Řada prodlužovacích ramen je navržena tak, aby vyhovovala jakémukoli stavu svařovacího úkolu. Disponuje deseti přednastavenými svařovacími programy a šedesáti vestavěnými paměťovými funkcemi. Tato jednotka je vynikající volbou pro opravy a bodové svařování.

Napětí [V] 380 (1-fázové)
Příkon [kW] 30
Vstupní proud [A] 60
Maximální svařovací proud [A] 9900
Rozměry [mm] 700 x 530 x 1800
Hmotnost [kg] 153

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.