Multifunkční odporový spotovací přístroj s pistolí typu X Procarosa PROFI FY-9900X

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Multifunkční odporový spotovací přístroj s pistolí typu X PROCAROSA PROFI FY-9900X, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: napětí 380 V (1-fázové), váha 138 kg, maximální svařovací proud 9900 A. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 64 372 Kč včetně DPH
53 200 Kč    
Kód produktu SPC006
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Multifunkční odporový spotovací přístroj s pistolí typu X Procarosa PROFI FY-9900X, je velice revoluční ve srovnání s ostatními v průmyslu. Díky pokrokové a inovativní technologii je provozní napětí automaticky kompenzováno. Když je svářečka připojena k napájecímu zdroji 380V, obvod kompenzace provozního napětí v systému kompenzuje změny hlavního napájecího napětí a zajišťuje konstantní měrnou úroveň pro dosažení vysokého výkonu.

Velký digitální grafický barevný LDC monitor je snadno čitelný. Jedinečně navržené podpěrné rameno umožňuje flexibilní pohyb s rotací 360°. Bezproblémové řízení proudu zajišťuje stabilitu v různých podmínkách svařování. Je vybaven integrovaným obvodem pro efektivní a přesné odečty. Řada prodlužovacích ramen je navržena tak, aby vyhovovala jakémukoli stavu svařovacího úkolu. Disponuje deseti přednastavenými svařovacími programy a šedesáti vestavěnými paměťovými funkcemi. Tato jednotka je vynikající volbou pro opravy a bodové svařování.

Napětí [V] 380 (1-fázové)
Příkon [kW] 30
Vstupní proud [A] 60
Maximální svařovací proud [A] 9900
Rozměry [mm] 700 x 530 x 1800
Hmotnost [kg] 153

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: