Multifunkční tahací digitální spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-9G

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Multifunkční tahací digitální spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-9G, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: napětí 220/380 V (1-fázové), váha 55 kg, maximální svařovací proud 5800 A. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 23 111 Kč včetně DPH
19 100 Kč    
Kód produktu SPC009
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Multifunkční tahací digitální spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-9G, je vysoce kvalitní, rychlý, pohodlný a účinný spotovací přístroj. Mezi hlavní výhody tohoto tažného digitálního stroje je vysoký výstupní výkon, je snadno pohyblivý, je snadno ovladatelný, vysoce přesný čas a systém úpravy výkonu, plynulá regulace proudu. Mezi hlavní funkce patří testování svařovací pistole, která vyhodnocuje komplexnější využití stavu svářeče.  

Tento svářecí přístroj je používán pro širokou škálu aplikací, jako je vytahování, uhlíková tyč, ohřev smršťování, jednostranné bodové svařování, svařování svorníkem, řezání plechu a svařování plechu. Použití této všestranné svářečky při opravách karoserií, v případě že budete potřebovat menší výměnu panelů a rychlejší práci.

Napětí [V] 220/380 (1-fázové)
Příkon [kW] 22
Vstupní proud [A] 57
Maximální svařovací proud [A] 5800
Rozměry [mm] 450 x 560 x 950
Hmotnost [Kg] 55

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: