Multifunkční tahací spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-88A

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Multifunkční tahací spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-88A, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: napětí 380 V (3-fázové), váha 10,5/28 kg, maximální svařovací proud 2800 A. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 27 467 Kč včetně DPH
22 700 Kč    
Kód produktu SPC008
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Multifunkční tahací spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-88A, je vysoce kvalitní, rychlý, pohodlný a účinný spotovací přístroj. Mezi hlavní výhody tohoto spotovacího, odtahovacího stroje invertorové karoserie je vysoký výstupní výkon, je snadno pohyblivý a pracuje velice jednoduše. Dále, další výhody jsou: digitální řídící systém, který nabízí větší stabilitu výstupního výkonu, ochrana proti přehřátí, automatický monitoring síťového napětí, plynulá regulace proudu. Je určen k opravě různých druhů automobilových ocelí, jako je konvenční ocel, nerezová ocel, apod.

Tento svářecí stroj se používá pro širokou škálu aplikací, jako je například vytahování, ohřívání a zmenšování uhlíkových tyčí, jednostranné bodové svařování, svařování svorníkem, řezání plechů a svařování plechů. Tuto všestrannou svářečku můžete používat při opravách karoserií, dále potom když budete potřebovat menší výměnu panelů a rychlou práci.

 

 

Napětí [V] 380 (3-fázové)
Příkon [kW] 7
Vstupní proud [A] 54/18
Maximální svařovací proud [A] 2800
Rozměry [mm] 420 x 230 x 270/ 550 x 650 x 1100
Hmotnost [Kg] 10,5/28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: