Multifunkční tahací spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-9BX

 
 

Vysoce kvalitní, rychlý, pohodlný a účinný spotovací přístroj. Je vhodný pro tahání různých druhů automobilových ocelí, jako je konvenční ocel, nerezová, apod. 

  • Příkon: 12,3 kW
  • Vstupní proud: 32 A
  • Hmotnost: 20/35 kg
Dostupnost Na dotaz
Cena 14 883 Kč včetně DPH
12 300 Kč    
Kód produktu SPC011
Značka Procarosa
Kategorie PROFI
 

Multifunkční tahací spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-9BX, je vysoce kvalitní, rychlý, pohodlný a účinný spotovací přístroj. Mezi hlavní vlastnosti patří: mikroprocesorový řídící systém optimalizuje svařovací parametry, pro přijetí moderní technologie digitální řízení a humanizačního designu stačí vybrat svařovací proud, který odpovídá tloušťce obrobku a tím dosáhnete nejlepší kvality svařování. Funkce testování svařovací pistole vyhodnotí optimální použití svářeče. Dále zahrnuje ochranu proti přehřátí. Je vhodný pro tahání různých druhů automobilových ocelí, jako je konvenční ocel, nerezová, apod. 

K dispozici jsou různé svařovací postupy, jako je smršťování, přímé tažení, bodové svařování, zploštění, dráha vlny, trojúhelníková podložka. Digitální systém disponuje trvalým výkonem.

 

Napětí [V] 220/380 (1-fázové)
Příkon [kW] 12,3
Vstupní proud [A] 32
Maximální svařovací proud [A] 3500
Rozměry [mm] 350 x 60 x 820/ 220 x 350 x 250
Hmotnost [kg] 20/35

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.