Multifunkční tahací spotovací přístroj s digitálním pozorovacím zařízením Procarosa PROFI FY-93G

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Multifunkční tahací spotovací přístroj s digitálním pozorovacím zařízením Procarosa PROFI FY-93G, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: napětí 220/380 V (1-fázové), váha 22/28 kg, maximální svařovací proud 2700 A. Detailní informace naleznete níže. 

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

Dostupnost Na dotaz
Cena 20 207 Kč včetně DPH
16 700 Kč    
Kód produktu SPC010
Značka Procarosa
Kategorie SPOTOVACÍ PŘÍSTROJE PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Multifunkční tahací spotovací přístroj s digitálním pozorovacím zařízením Procarosa PROFI FY-93G, je vysoce kvalitní, rychlý, pohodlný a účinný spotovací přístroj. Mezi hlavní vlastnosti patří: mikroprocesorový řídící systém optimalizuje svařovací parametry, pro přijetí moderní technologie digitální řízení a humanizačního designu stačí vybrat svařovací proud, který odpovídá tloušťce obrobku a tím dosáhnete nejlepší kvality svařování. Funkce testování svařovací pistole vyhodnotí optimální použití svářeče. Dále zahrnuje ochranu proti přehřátí. Je vhodný pro tahání různých druhů automobilových ocelí, jako je konvenční ocel, nerezová, apod. 

K dispozici jsou různé svařovací postupy, jako je smršťování, přímé tažení, bodové svařování, zploštění, dráha vlny, trojúhelníková podložka. Digitální systém disponuje trvalým výkonem.

 

Napětí [V] 220/380 (1-fázové)
Příkon [kW] 6,8
Vstupní proud [A] 52/18
Maximální svařovací proud [A] 2700
Rozměry [mm] 250 x 450 x 250/550 x 650 x 820
Hmotnost [Kg] 22/28

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.