NÁŘADÍ

Žádná dílna se neobejde bez profesionálního nářadí, proto v naší nabídce najdete veškeré potřebné nářadí do dílny. Mezi nejžádanější produkty do dílen, které se zabývají lakováním a dalšími povrchovými úpravami patří brusky a leštičky. Veškeré naše produkty pocházejí od ověřených světových výrobců a proto Vám zaručí profesionálně odvedenou práci. Brusky se nadále dělí na elektrické a pneumatické, leštičky poté nabízíme v kategoriích profi a premium, nebo v celých leštících sadách. Pro výběr toho správného nářadí právě pro Vás nás neváhejte kontaktovat. 

 

Stránka 1 z 5 - 56 položek celkem

 • brusny-kotouc-as-i-rs Kód: PBP009
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PROFI pro modely AS i RS, HM 5/16", patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: upínací kotouč na závitu 5/16“, polyuretanová tvrdá pracovní část, šířka 10 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  960 Kč
 • kotouc-as-i-rs--hs-5-16 Kód: PBP008
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PROFI pro modely AS i RS, HS 5/16", patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: upínací kotouč na závitu 5/16“, polyuretanová měkká pracovní část, šířka 16 mm. Detailní informace naleznete níže

  990 Kč
 • brusny-kotouc-procarosa-profi Kód: PBP006
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PROFI pro modely RS, HM 5/16", patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: upínací kotouč na závitu 5/16“, šířka 150 mm, 50 otvorů. Detailní informace naleznete níže. 

  1 300 Kč
 • brusny-kotouc-mekka Kód: PBP007
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PROFI pro modely RS, HS 5/16", patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: upínací kotouč na závitu 5/16“, šířka 150 mm, 50 otvorů. Detailní informace naleznete níže. 

  1 300 Kč
 • brusny-kotouc-procarosa Kód: PBP020
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PREMIUM pro planetové brusky 150-200, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: 150-200 mm, šest otvorů pro šrouby M4, pro disky o průměru 150 mm a osm otvorů pro šrouby M5, pro disk o průměru 200 mm. Detailní informace naleznete níže.

  1 400 Kč
 • brusny-kotouc-procarosa-m8 Kód: PBP019
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Brusný kotouč Procarosa PREMUIM M8-F 150, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: 150 mm, upevnění v drážkách a šroubů M8. Detailní informace naleznete níže.

  1 800 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-profi-pcs Kód: PBP004
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS001, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 2,5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  2 500 Kč
 • pneumaticka-bruska Kód: PBP005
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS002, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

  2 500 Kč
 • lesticka-procarosa-lp-profi-180e Kód: LPP010
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Leštička Procarosa PROFI LP 180E,  patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: vysoký výkon umožňuje provoz při nízké rychlosti s vysokým kroutícím momentem, výkon 1300 W, hmotnost 2,8 kg. Detailní informace naleznete níže.

  2 700 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa Kód: PBP002
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS RS101, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů.

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 2,5 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  6 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-procarosa-profi Kód: PBP003
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS RS102, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů.

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 5 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  6 900 Kč
 • pneumaticka-bruska-profi Kód: PBP001
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 8 mm. Detailní naleznete informace níže. 

  7 160 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 5 - 56 položek celkem