Ochranný set Comfort -Contracor

 
SLEVA za REGISTRACI a PLATBU Efekt lupa
 

Set ochranných pracovních pomůcek Comfort pro obsluhu tryskacího zařízení.

  • Ochranný set Comfort - komplet
  • Pro účinnou ochranu při pískování

 

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

Dostupnost Na externím skladě
Cena 20 899 Kč včetně DPH
17 272 Kč    
Kód produktu MPT028
Kategorie Ochranné sety
 

Set ochranných pracovních pomůcek Comfort pro obsluhu tryskacího zařízení. Obsahuje všechny potřebné součásti, které jsou velmi důležité pro ochranu před prachem a odletujícím abrazivem. 

comfort1

Ochranná kukla Comfort zajišťuje maximální pohodlí a ochranu obsluhy tryskacího zařízení. Přívodní stlačený vzduch je veden na hledí a zabraňuje tak mlžení. Indikátor průtoku vzduchu ukazuje, zda do kukly proudí dostatečné množství vzduchu. Robustní a odolná skořepina zaručuje vysokou bezpečnost uživatele.
baf1 Filtr Contracor BAF-1 je využíván pro přívod čistého vzduchu do tryskací ochranné kukly. Je navržený tak, aby eliminoval 98 % částic o velikosti až 0,5 mikronů. Filtr lze umístit na zem či na zeď. Dva vývody poskytují ochranu pro 2 obsluhy (pro kukly).
Hadice na vzduch s koncovkami BAH

Tlaková hadice BAH pro dopravu stlačeného vzduchu do ochranné kukly ale také pro pneumatické nářadí jako je jehličkový oklepávač a další.

Balení - 20m

Ochranný oblek na pískování

Velmi kvalitní a odolná koženo/bavlněná kombinéza pro obsluhu tryskacího zařízení.Obsahuje veškeré prvky pro maximální ochranu a pohodlí obsluhy.

 

Součástí kombinézy jsou kožené rukavice s dlouhými rukávy

Ve velikostech: 50 (S), 52 (M), 54 (L), 56 (XL), 58 (XXL), 60 (XXXL)

Velikost dle Vašeho přání - (stač

Hmotnost [Kg] 21

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.