OPRAVY KAROSÉRIÍ

V naší nabídce najdete široko škálu nářadí pro opravy karoserií, které uspokojí všechny uživatele. V kategorii rovnací přístroje a sady najdete mnoho druhů vytahovacích kladiv, a to samostatně nebo v celé sadě. Dále můžete vybírat z vytahovacích kleští, sad na opravu promáčklin a v neposlední řadě rozpínacích souprav Procarosa. Nabídka spotovacích přístrojů je také velice pestrá, najdete zde spotovací přístroje, i pro ty nejnáročnější z Vás. Nabízíme přenosné spotovací přístroje, poté tahací spotovací přístoje, energicky úsporné spotovací přístroje a mnoho dalších. Pokud si nebudete jisti s výběrem, obraťte se na naši zákaznickou podporu, kde Vám jsme plně k dispozici.

 

Stránka 1 z 3 - 29 položek celkem

 • vytahovaci-kladivo-procarosa-w3 Kód: RPP010
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Vytahovací kladivo Procarosa PREMIUM W3, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: s možností přímého spojení s pistolí, váha 1,1 kg. Detailní informace naleznete níže.

  1 600 Kč
 • vytahovaci-kladivo-procarosa-w6 Kód: RPP009
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Vytahovací kladivo Procarosa PREMIUM W6, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: možnost přímého připojení ke svařovací pistoli, váha 1,8 kg. Detailní informace naleznete níže

  3 600 Kč
 • vytahovaci-kladivo-procarosa-w7 Kód: RPP007
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Vytahovací kladivo Procarosa PREMIUM W7, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: se zvýšenou setrvačnou hmotností, váha 2,5 kg. Detailní informace naleznete níže.

  4 100 Kč
 • vytahovaci-kleste Kód: RPP008
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Vytahovací kleště Procarosa PREMUIM, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: univerzální zařízení určené pro malé opravy částí s použitím lepidla. Detailní informace naleznete níže.

  4 400 Kč
 • karosarske-vytahovaci-kladivo Kód: RPP004
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Karosářské vytahovací kladivo Procarosa PREMIUM - SET, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: štípací úder, 4kg (pouzdro 10 ks). Detailní informace naleznete níže.

  4 900 Kč
 • vytahovaci-set-procarosa-premium Kód: RPP006
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Vytahovací set Procarosa PREMIUM, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: univerzální zařízení pro vytahování malých zářezů. Detailní informace naleznete níže.

  5 400 Kč
 • vytahovaci-set-s-prisavkami Kód: RPP005
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Vytahovací set Procarosa PREMIUM s přísavkami, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: skládá se ze tří specializovaných držáků přísavných kelímků o průměru 75, 100 a 125 mm a adaptéru pro opravy. Detailní informace naleznete níže.

  6 100 Kč
 • sada-na-opravu-promacklin-procarosa Kód: RPP003
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Sada na opravu promáčklin Procarosa PREMIUM, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: je určena pro profesionální použití při opravách bezbarvých částí. Detailní informace naleznete níže.

  8 600 Kč
 • rozpinaci-souprava-procarosa Kód: RPP002
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Rozpínací souprava Procarosa PREMIUM 4T, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: hydraulická sada s ručním čerpadlem. Detailní informace naleznete níže.

  10 500 Kč
 • vytahovaci-pripravek-procarosa Kód: RPP001
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Vytahovací přípravek Procarosa PREMIUM STpatří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

  Základní parametry: s délkou 0,85 m pro odstranění záhybů. Detailní informace naleznete níže.

  10 700 Kč
 • spotovaci-pristroj-profi-fy-9bx Kód: SPC011
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Multifunkční tahací spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-9BX, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: napětí 220/380 V (1-fázové), váha 35/20 kg, maximální svařovací proud 3500 A. Detailní informace naleznete níže. 

  12 300 Kč
 • prenosny-spotovaci-pristroj Kód: SPC013
  Na dotaz Značka: Procarosa

  Přenosný spotovací přístroj Procarosa PROFI FY-3180A, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

  Základní parametry: napětí 220 V (1-fázové), váha 37/28 kg. Detailní informace naleznete níže. 

  12 800 Kč
Další produkty

Stránka 1 z 3 - 29 položek celkem