Pískovací box Procarosa PREMIUM DI14

 
  • 1 z 2
 

Pískovací box Procarosa PREMIUM DI14, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: rozměry pracovního prostoru 1370x890x810 mm, hmotnost 480 kg. Detailní informace naleznete níže. 

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

Dostupnost Na externím skladě
Cena 282 825,40 Kč včetně DPH
233 740 Kč    
Kód produktu PBB009
Značka Procarosa
Kategorie Pískovací boxy PREMIUM - Injektorové
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Pískovací box Procarosa PREMIUM DI14, je jedna z nejkvalitnějších injektorových tryskacích kabin na trhu s plně automatickou recyklací tryskacího média, cyklonem a automatickým čištěním filtračních patron. Kabina se vyznačuje naprostou kompaktností, vzhledem k tomu, že je veškerá technologie součástí samotného tryskacího boxu. 

Mezi hlavní výhody patří to, že pískovací kabina má injektorovým systémem, a také je ergonomicky konstruovaná pro jednoduchou obsluhu vsedě nebo ve stoje. Dále je určena pro čištění, odstraňování vodního kamene, odstraňování otřepů, zdrsňování, zpevnění povrchu kuličkováním atd., ideální pro tryskání všemi druhy kovových a inertních tryskacích médií.

Pískovací box Procarosa PREMIUM DI14, patří mezi nejmodernější a nejkvalitnější injektorové kabiny z produktové řady. Tento kompaktní pískovací box je především určen pro suché tryskání. Kabina je mimo jiné, vybavena plně automatickým systémem recyklace tryskacího média a cyklonovým odlučovačem. Kabiny lze dovybavit například  otočným stolem či manipulačním kolejnicovým systémem, otvorem ve dveřích pro vkládání dlouhých dílů, otočným bubnem včetně  ovládání a časovače pro automatické tryskání, a mnoho dalšího.

Další výhody:

  • kabina nevyžaduje žádné základy
  • kompaktní kabina, snadno přemístitelná
  • regulace pracovního tlaku
  • plně integrovaný systém recyklace tryskacího média v cyklonovém odlučovači s regulovatelnou separací prachu
  • velkoplošná filtrační patrona s průběžným čištěním protitlakem ovládaným elektronicky
  • zbytkový obsah prachu ve výstupním vzduchu je menší než 1,8 mg/m3

 

Balení obsahuje: kompletní tryskací kabinu vč. plně automatické recyklace tryskacího média a automatického čištění filtračních patron. Zákazník zajišťuje přívod stlačeného vzduchu a elektrické energie.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

pískovací boxy_tapeta2

 
Typ tryskání injektorové
Celkové rozměry [mm] 1550x1380x1970
Rozměry tryskacího prostoru [mm] 1370x890x810
Rozměry dveří [mm] 790x690
Pracovní výška [mm] 810
Maximální zátěž [kg] 350
Napájení 230V/50Hz/0,85kW
Osvětlení 1x22W LED
Filtrační patrony [m2] 2x4 m2
Spotřeba vzduchu (orient.) cca 0,6-1m3 při 6 bar
Cyklon ano
Hmotnost [kg] 480

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.