Pískovací box Procarosa PREMIUM DP14

 
  • 1 z 4
 

Pískovací box Procarosa PREMIUM DP14, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: rozměry pracovního prostoru 1370x1020x890 mm, hmotnost 705 kg. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na externím skladě
Cena 445 945,50 Kč včetně DPH
368 550 Kč    
Kód produktu PBB003
Značka Procarosa
Kategorie Pískovací boxy PREMIUM - Přímotlaké
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Pískovací box Procarosa PREMIUM DP14 je nejmodernější a jedna z nejkvalitnějších tryskacích kabin na trhu s plně automatickou recyklací tryskacího média, cyklonem a automatickým čištěním filtračních patron. Pískovací box se vyznačuje maximální kompaktností, vzhledem k tomu, že veškerá technologie je součástí samotné tryskací kabiny.

Mezi hlavní výhody patří, že je kabina vybavena plně automatický systémem recyklace tryskacího média a cyklonovým odlučovačem.

Pískovací box Procarosa PREMIUM DP14, tryskací kabiny DP jsou nejmodernější a nejkvalitnější kabiny z produktové řady. Tato kompaktní tryskací kabina je určena především pro suché tryskání, přímotlakým systémem, ergonomicky konstruovaná pro jednoduchou obsluhu vsedě, nebo ve stoje,určena pro čištění, odstraňování vodního kamene, odstraňování otřepů, zdrsňování, zpevnění povrchu kuličkováním atd., pro tryskání všemi druhy kovových a inertních tryskacích médií. Kabiny lze dovybavit např. otočným stolem či manipulačním kolejnicovým systémem s nosností až 1500 kg ! ( DP 17 a 22 ), otvorem ve dveřích pro vkládání dlouhých dílů, otočným bubnem vč. ovládání a časovače pro automatické tryskání, atd.

Další výhody:

  • kabina nevyžaduje žádné základy
  • kompaktní kabina, snadno přemístitelná
  • plynulá a jemná regulace pracovního tlaku
  • tryskací kabina je vybavena směšovací tlakovou nádobou
  • plně integrovaný systém recyklace tryskacího média v cyklonovém odlučovači s regulovatelnou separací prachu
  • velkoplošná filtrační patrona s průběžným čištěním protitlakem ovládaným elektronicky
  • zbytkový obsah prachu ve výstupním vzduchu je menší než 1,8 mg/m3

 

Balení obsahuje: kompletní tryskací kabinu vč. plně automatické recyklace tryskacího média a automatického čištění filtračních patron. Zákazník zajišťuje přívod stlačeného vzduchu a elektrické energie.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.

pískovací boxy_tapeta

 
Typ tryskání tlakové
Celkové rozměry [mm] 1550x1620x2150
Rozměry tryskacího prostoru [mm] 1370x1020x890
Rozměry dveří [mm] 920 x 780
Pracovní výška [mm] 810
Maximální zátěž [kg] 500
Napájení 3x400V/50Hz/1,6kW
Osvětlení 1 x 50W LED
Filtrační patrony [m2] 3 x 4,4 m2
Spotřeba vzduchu (orient.) cca 3 m3 při 4 barech
Cyklon ano
Hmotnost [kg] 705

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: