Pískovací box Procarosa PREMIUM DP22

 
  • 1 z 3
 

Pískovací box Procarosa PREMIUM DP22

Základní parametry: rozměry pracovního prostoru 2200x1400x1100 mm, hmotnost 1430 kg. Detailní informace naleznete níže. 

Sleva za REGISTRACI a PLATBU - víczde

 

Dostupnost Na externím skladě
Cena 879 622 Kč včetně DPH
726 960 Kč    
Kód produktu PBB001
Značka Procarosa
Kategorie Pískovací boxy PREMIUM - Přímotlaké
 

Pískovací box Procarosa PREMIUM DP22, je nejmodernější a jedna z nejkvalitnějších tryskacích kabina na trhu s plně automatickou recyklací tryskacího média, cyklonem a automatickým čištěním filtračních patron. Kabina se vyznačuje maximální kompaktností, vzhledem k tomu, že veškerá technologie je součástí samotné tryskací kabiny.

Mezi hlavní výhody patří, že je kabina vybavena plně automatický systémem recyklace tryskacího média a cyklonovým odlučovačem.

Pískovací box Procarosa PREMIUM DP22, tryskací kabiny DP jsou nejmodernější a nejkvalitnější kabiny z produktové řady. Tato kompaktní tryskací kabina je především určena pro suché tryskání, přímotlakým systémem, ergonomicky konstruovaná pro jednoduchou obsluhu vsedě nebo ve stoje,určena pro čištění, odstraňování vodního kamene, odstraňování otřepů, zdrsňování, zpevnění povrchu kuličkováním atd., pro tryskání všemi druhy kovových a inertních tryskacích médií. Kabiny lze dovybavit např. otočným stolem či manipulačním kolejnicovým systémem s nosností až 1500 kg ! ( DP 17 a 22 ), otvorem ve dveřích pro vkládání dlouhých dílů, otočným bubnem vč. ovládání a časovače pro automatické tryskání, atd.

Další výhody:

  • kabina nevyžaduje žádné základy
  • kompaktní kabina, snadno přemístitelná
  • plynulá a jemná regulace pracovního tlaku
  • tryskací kabina je vybavena směšovací tlakovou nádobou
  • plně integrovaný systém recyklace tryskacího média v cyklonovém odlučovači s regulovatelnou separací prachu
  • velkoplošná filtrační patrona s průběžným čištěním protitlakem ovládaným elektronicky
  • zbytkový obsah prachu ve výstupním vzduchu je menší než 1,8 mg/m3

 

Balení obsahuje: kompletní tryskací kabina vč. plně automatické recyklace tryskacího média a automatického čištění filtračních patron. Zákazník zajišťuje přívod stlačeného vzduchu a elektrické energie.
 
Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik
Zboží vám pečlivě zabalíme a zašleme přepravní službou PPL nebo dovezeme naším firemním rozvozem. Přepravní společností doručujeme po celé ČR a SR doprava_balíky8Využít můžete také odborné montáže naším servisním technikem.
pískovací boxy_tapeta
Typ tryskání tlakové
Celkové rozměry [mm] 2350x2090x2360
Rozměry tryskacího prostoru [mm] 2200x1400x1100
Rozměry dveří [mm] 1290 x 990
Pracovní výška [mm] 790
Maximální zátěž [kg] 1000
Napájení 3x400V/50Hz/3,3kW
Osvětlení 2 x 50W LED
Filtrační patrony [m2] 3 x 21 m2
Spotřeba vzduchu (orient.) cca 3 m3 při 4 barech
Cyklon ano
Hmotnost [kg] 1430

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.