Pískovací pistole Procarosa PREMIUM PPA 211

 
 

Pískovací pistole PROCAROSA PREMIUM PPA 211, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: spotřeba 100 - 500 litrů vzduchu za minutu. Detailní informace naleznete níže.

Dostupnost Na dotaz
Cena 3 751 Kč včetně DPH
3 100 Kč    
Kód produktu PPP001
Značka Procarosa
Kategorie Pískovací pistole
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Pískovací pistole PROCAROSA PREMIUM PPA 211, je vybavena čtyřmi hlavami a její spotřeba je 100 - 500 litrů vzduchu za minutu. Použití této pískovací pistole je následující: broušení ráfků, karoserie a podvozku vozidla, těla motocyklu, částí motoru - nevede k povrchové korozi, kamenné úpravy (např. nápisy na náhrobcích), zpracování skla (matný povrch, rytina).

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Spotřeba vzduchu [l/min] 100-500

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: