PÍSKOVÁNÍ OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Jestli je něco hlavním „gró“ mobilních pískovaček, tak to bude právě pískování rzi a starých nátěrů z velkých ploch ocelových konstrukcí. Představte si odstraňování například rzi z velkých ocelových ploch bez této technologie. Různých pracovních postupů je celá řada, ale v zásadě, kam se dostane obsluha s hadicí pískovačky, tam ztrácí jiné postupy efektivnost.   

OCEL13

Nejvíce naši obchodní partneři poptávají zařízení na velké konstrukce a jiné celky, kde vždy doporučujeme stroje z řady PREMIUM. Druha sorta zákazníků se zaměřuje na pískování drobnějších částí a dílů, které jsou stále nadrozměrné a nevejdou se do pískovacích boxů. 

Pro pískování menších ploch a drobnějších věcí se podívejte například na pískovací zařízení Procarosa PROFI 20-I. Jedná se o pískovačku, která je dobrým doplňkem třeba k pískovacímu boxu. Její pískovací výkon je omezený, ale plně dostatečný na běžné využití. (například pro nákladní kola, podvozkové díly, nedemontované části vozů, menší stavební prvky a další)

Při pískovaní velkých ploch a ocelových konstrukcí je technologie pískování náročnější na množství příslušenství, ale i ochranného vybavení. Mějte také na paměti, že větší výkon pískovaček z řady PREMIUM je draze vykoupen mnohem větší spotřebou vzduchu. 

Celý proces výběru pískovací technologie se odvíjí od očekávané práce, kterou bude zákazník dělat. V tomto případě je nutné zvažovat příplatek za dálkové ovládání na pískovačku, samotnou délku hadic, velikost zásobníku (zde je nutné zvažovat v jakém terénu budete pracovat) velikost trysky a v neposlední řadě ochranný set s vlastním přívodem vzduchu nebo bez. Také je důležité abrazivo, které se bude na danou zakázku používat. Vhodný výběr abraziva je vždy 50 % úspěchu. 

Neváhejte nás kontaktovat a probrat s naším technikem vaše představy o pískování, nebo charakter nasmlouvaných zakázek. Příslušenství u pískování může dělat téměř 40 % pořizovací ceny, proto je dobré nechat si poradit s výběrem a pískovačku si koupit přímo na míru a neutrácet peníze někdy za nadbytečné vybavení. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.