]

Plastová dlaždice Procarosa PROFI nájezdová - žlutá

 
Sleva 3 % za platbu předem Efekt lupa
  • 1 z 6
 
Slouží pro ukončení podlahové plochy po stranách.
Uvedená prodejní cena je za 1 kus dlaždice. 
 
  • Rozměry: 250x137x16/2 mm
  • Doporučené rozmezí teplot: od -40 do +60 °C
Dostupnost Zvolte variantu Na dotaz Na dotaz
Varianta
Cena 33 Kč 36 Kč od 33 Kč včetně DPH
27 Kč 30 Kč od 27 Kč    
Značka Procarosa
Kategorie PROFI
 

Plastová dlaždice Procarosa PROFI nájezdová - žlutá, povrch této dlaždice je stejně děrovaný jako základní deska, spodní strana je žebrovaná a propojená kanály, které zajišťují rychlý a trvalý odvod vody pod povrchem podlahy. Barevnou kombinací nájezdů a rohů je možné označit okraje plochy v souladu s bezpečnostními předpisy (kombinace žluté a černé).

Mezi hlavní výhody patří, tlumení vibrací, protiskluzové a protihlukové vlastnosti a snížení prašnosti. Plastové desky jsou odolné vůči většině chemikálií, olejů, barev, kyselin a rozpouštědel.

V nabídce jsou dva typy:

  • Standard – základní měkké provedení je určeno pro pohyb lidí a lehké přepravní techniky. Zajišťuje zlepšení pracovních podmínek v místě instalace jako je zvýšení protiskluzových a protiprašných vlastností, tlumení vibrací, snížení hlučnosti, zateplení pracoviště apod.
  • Hard – tvrdé provedení, je určeno pro více namáhané podlahy zátěží s manipulační technikou, popř. parkováním a pojezdem vozidel.

 

Další potřebné díly podlah:

Základní deska - základním prvkem plastového podlahového systému je deska (dlaždice) o rozměrech 250 x 250 x 16 mm. Součástí desky je 8ks spojek pro spojení s dalšími segmenty. Pro pokrytí plochy 1 mje zapotřebí 16 ks desek.

Rohový nájezd - rozměry rohové dlaždice jsou 137 x 137 x 16/2 mm, je doplňujícím prvkem pro ukončení podlahové plochy v rozích, kde na sebe navazují nájezdy rovné ze dvou stran. Součástí dodávky jsou 2ks spojek pro spojení s dalšími prvky.

Rozměry [mm] 250 x 137 x 16/2
Hmotnost [kg] 0,115
Doporučené rozmezí teplot [°C] -40 do +60
Spojky [ks] 4
Typ Standard, Hard

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: