Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 150 A 5mm

 
 

Pneumatická bruska Procarosa PREMUIM 150 A, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: dobrá účinnost při broušení, lehká váha, zdvih 5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 14 399 Kč včetně DPH
11 900 Kč    
Kód produktu PBP015
Značka Procarosa
Kategorie Pneumatické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 150 A disponuje úplně novou konstrukcí a díky své nízké váze je určena pro nepřetržitý provoz v průmyslových a obchodních odvětvích.

Mezi hlavní výhody patří, dobrá účinnost při broušení, nízká váha a vysoký výkon splňují požadavky nejnáročnějších zákazníků.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

 

Zdvih [mm] 5
Výkon [ot/min] 0 - 11000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: