Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 303 3mm

 
 

Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 303, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek.

Základní parametry: vibračně-rotační, nejtišší v této třídě, nejmenší vibrace, zdvih 3 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 10 769 Kč včetně DPH
8 900 Kč    
Kód produktu PBP018
Značka Procarosa
Kategorie Pneumatické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Ruční pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 303, patří mezi nejtišší s nejnižšími vibracemi v této třídě.

Mezi hlavní výhody patří, vysoce výkonný motor, který je navržený tak, aby poskytoval nejlepší poměr hmotnosti a výkonu, se spotřebou vzduchu 340 l/min.

Ruční pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 303, dále potom obsahuje nová ložiska se zvýšenou pevností a sníženou vibrací.

Další výhody:

  • zdvih 3 mm, který je ideální pro dokončovací práce
  • malý zdvih v kombinaci s vysokými otáčkami (až 11 000 ot./min) poskytuje výbornou kvalitu broušení

 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: