Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 306 6mm

 
 

Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 306,patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: vibračně-rotační, nejtišší v této třídě, nejmenší vibrace, zdvih 6 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 10 769 Kč včetně DPH
8 900 Kč    
Kód produktu PBP017
Značka Procarosa
Kategorie Pneumatické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 306, představuje náhodný orbitální leštící stroj druhé generace, který je vybaven extrémně tichým provozem a redukovanou vibrací.

Mezi hlavní výhody patří, nový motor s vysokým výkonem, který zajišťuje rychlou práci a sníženou spotřebu vzduchu (340 l/min).

Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM 306, zdvih 6 mm nabízí o 20% vyšší výkon než tradičních 5 mm.

Další výhody:

  • je ideální pro jemné broušení při přípravě podkladu pro aplikaci vrchních vrstev

 

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 6
Výkon [ot/min] až 11000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: