Pneumatická bruska Procarosa PREMIUM PL 150 5mm

 
 

Pneumatická planetová bruska Procarosa PREMIUM PL 150, patří do naší produktové řady PREMIUM, kterou je možné vysoce individualizovat do nejnáročnějších podmínek. 

Základní parametry: planetová, dynamické ovládání disku, vybavena ozubeným kolem, zdvih 5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 21 659 Kč včetně DPH
17 900 Kč    
Kód produktu PBP011
Značka Procarosa
Kategorie Pneumatické brusky PREMIUM
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PREMIUM je soubor výrobků, které jsou potřeba pro nejnáročnější situace v provozech. Zde je kvalita a technologický postup, při výrobě, vždy na prvním místě. Tato řada výrobků je vhodná pro nejnáročnější zákazníky, kteří potřebují vysoce individuální přístup a řešení daných situací.

Pneumatická planetová bruska Procarosa PREMIUM PL 150, díky dynamickému ovládání disku dokáže odstranit prach z jakéhokoli povrchu.

Mezi hlavní výhody patří, že je součástí vybavení této brusky ozubené kolo, které vynucuje činnost disků poháněných excentrickými ozubenými koly.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 5
Výkon [ot/min] 250 - 700

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: