Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS001 2,5mm

 
 

Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS001, patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: kombinace vysokého výkonu a nízké hmotnosti, rychlosti v rozsahu 0 - 12000 ot./min, zdvih 2,5 mm. Detailní informace naleznete níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 3 025 Kč včetně DPH
2 500 Kč    
Kód produktu PBP004
Značka Procarosa
Kategorie Pneumatické brusky PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS001, patří mezi náš nejnovější profesionální nástroj, který je určen pro použití v dílnách pro podklad a lak.

Mezi hlavní výhody patří, že tato pneumatická bruska kombinuje vysoký výkon s nízkou hmotností. 

Pneumatická bruska Procarosa PROFI PCS AS001, jedná se o vynikající a osvědčený design. Ergonomická rukojeť se speciálními drážkami zajišťuje výborné uchopení a pevnou rukojeť pro vysoký komfort i při dlouhodobém provozu. 

Další výhody:

  • velice dobrá rovnováha stroje
  • plášť i brusivo pracují efektivně
  • zdvih 2,5 mm je ideální pro dokončovací práce

 

Balení obsahuje: bruska, pracovní kotouče, vzduchová armatura, olej, extrakční konektor, klíč pro upevnění pracovního disku, návod a záruční list.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

 

Zdvih [mm] 2,5
Rozměr brusného kotouče [mm] 150
Výkon [ot/min] 0 - 12000
Hmotnost [kg] 0,87

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: