Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 8mm

Neohodnoceno
 

Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 8 mm. Detailní naleznete informace níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 8 663,60 Kč včetně DPH
7 160 Kč    
Kód produktu PBP001
Značka Procarosa
Kategorie Pneumatické brusky PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 je určena pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu. Jedná se o kombinaci vysokého výkonu, vysoké účinnosti broušení a nízké hmotnosti.  Tyto brusky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Zdvih 8 mm výrazně snižuje pracovní dobu. Agresivní pohyb disku je ideální pro hrubé broušení a rychlé odstranění materiálu.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 8
Rozměr brusného kotouče [mm] 150
Hmotnost [Kg] 0,88

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: