Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 8mm

 
 

Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 patří do naší produktové řady PROFI, která najde využití všude tam, kde je potřeba odvést profesionální práci, a to bez kompromisů. 

Základní parametry: pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu, vysoká účinnost broušení a nízká hmotnost, zdvih 8 mm. Detailní naleznete informace níže. 

Dostupnost Na dotaz
Cena 8 663,60 Kč včetně DPH
7 160 Kč    
Kód produktu PBP001
Značka Procarosa
Kategorie Pneumatické brusky PROFI
 

Pro zjednodušení hledání zboží Procarosa máme produkty vždy rozdělené na řadu PROFI a řadu PREMIUM.

Řada PROFI si najde využití všude tam, kde je potřeba odvádět 100 % práci bez kompromisů. Má výborné kvalitativní standardy a skvělý je také poměr ceny a výkonu. Tato řada je žádaná širokým spektrem zákazníků, kteří potřebují profesionálně doplnit své dosavadní technologie.

Pneumatická bruska PROCAROSA PROFI PCS RS103 je určena pro nepřetržitý provoz v průmyslu a obchodu. Jedná se o kombinaci vysokého výkonu, vysoké účinnosti broušení a nízké hmotnosti.  Tyto brusky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Zdvih 8 mm výrazně snižuje pracovní dobu. Agresivní pohyb disku je ideální pro hrubé broušení a rychlé odstranění materiálu.

Vzduch: k našim produktům zajišťujeme také kompletní dodávku vzduchotechniky. Protože to není naším hlavním oborem, spolupracujeme zde s jedničkou v oboru, českou značkou Orlík. V případě, že máte zájem k našemu vybavení pořídit i kompresor, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci Vám doporučí nejvhodnější model za zvýhodněnou cenu.orlik

Zdvih [mm] 8
Rozměr brusného kotouče [mm] 150
Hmotnost [Kg] 0,88

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: